אודות איפ"א

א.י.פ.א – איגוד ישראלי לפתוח ארגוני – נוסד בשנת 1987 ביוזמת קבוצה קטנה של אנשי מקצוע במדעי ההתנהגות. הם שמו להם כמטרה לפעול לקידום תחום הפיתוח והייעוץ הארגוני בישראל. מכאן נגזר ייעוד העמותה: להוביל את פרופסיית  הייעוץ הארגוני בישראל.

כיום כולל האיגוד מאות חברים פעילים, יועצים ארגוניים הפועלים בכל מגזרי המשק והעוסקים במגוון רחב של תחומי הייעוץ והפיתוח הארגוני: מאבחון ארגוני, דרך ליווי תהליכי שינויי ארגוניים, עבור בפיתוח ויישום תהליכים בארגונים (בתחום האסטרטגיה, המבנה הארגוני וההתנהגות האנושית), ועד להדרכה והכשרה של מנהלים ובעלי תפקידים בארגון.

מתחילת דרכו הציב לעצמו איפ"א, כיעד מרכזי, את פיתוח וקידום המקצועיות של העוסקים בתחומי הייעוץ הארגוני בישראל תוך שמירת קפדנית על סטנדרטים מקצועיים גבוהים וברורים. האיגוד משקיע מאמץ ועושה רבות לשיפור הידע המעשי העדכני של חבריו, לחיזוק הקשר בין אנשי השטח – לאקדמיה, וליצירת קהיליית יועצים פעילה וערנית. איפ"א נחשב לפורץ דרך והיה ראשון לפתח קוד אתי המתווה כללי התנהגות ראויים בין יועץ ללקוח ובין היועצים לבין עצמם.  ועדת האתיקה של האיגוד היא כתובת לפניות והתייעצות לגבי תהליכים שבין יועצים לעמיתים וכן בין לקוחות ליועצים.

תנאי הקבלה המדגישים את הידע האקדמי הבסיסי הנדרש, ההתנהגות האתית  והמוניטין המצטבר של האיגוד וחבריו, מקנים לחברי האיגוד מעמד מקצועי גבוה ויוקרתי, התורם למיצובם הגבוה ולבידולם.

לאתר איפ"א: http://www.ippa.org.il/

 

 ליצירת קשר עם צוות הכנס

kenes@collective-kenes.org.il

להרשמה לקבוצה סגורה למשתתפי הכנס 

facebook-icon

 

מי אנחנו

הכנס המשותף השנתי בהובלת חמישה ארגונים מקצועיים:
איפ"א - איגוד ישראלי לפיתוח ארגוני
אפק - ארגון פרט קבוצה
המכון הישראלי לאנליזה קבוצתית 
הפ״י - הסתדרות הפסיכולוגים - החטיבה החברתית-תעסוקתית-ארגונית 
העמותה הישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי

 

לפרטים

אודות ההרשמה: 6862*, nechamah@meda-group.co.il
למתן חסות: הלי ליפמן, 054-4774582, helly@meda-group.co.il

 

מועד הכנס

5-7 בפברואר 2018 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn