העמותה הישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי

העמותה הישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי מאגדת מומחים בעבודה קבוצתית בתחומים מקצועיים מגוונים: חינוך, בריאות, טיפול, ארגונים, אקדמיה, חברה, מנהל ועוד. העמותה פועלת לפיתוח תחום העבודה הקבוצתית ולקידומם המקצועי של אלו העוסקים בו. אחד מערכי היסוד של העמותה הוא הפלורליזם, אשר מנחה אותנו בהנגשת פעילותנו למנחים ולמנחות בכל רחבי הארץ, תוך התייחסות ייחודית למגזרים השונים – והקפדה על עלויות המותאמות גם לעובדים במגזר השלישי, בשירותי הרווחה ובחינוך. העמותה מנוהלת על ידי ועד מנהל מקצועי ופועלות בה ועדת ביקורת פנים-ארגונית, ועדת חברות ואתיקה. עבודת העמותה מתבססת, בעיקרה, על התנדבות ומעורבות של אנשי מקצוע מהמובילים בתחום העוסקים בהנחיה, כתיבה, ניהול, ייזום והובלת תכניות.

חזון העמותה: העמותה חברה בהתארגנות בינלאומית, המתייחסת לעבודה הקבוצתית כאל התמחות מקצועית. ככזו, העמותה משמשת כבית לכל אלה שהוכשרו לעסוק בעבודה הקבוצתית. העמותה שמה לה כמטרה לקדם את העשייה הקבוצתית על גווניה ולפתח את ההמשגה וההתמקצעות של העוסקים/ות בה. ברוח התפיסה הקבוצתית, העמותה שואפת לשיתוף פעולה עם כל ארגון ופרט למען קידום המקצועיות, האחריות והאתיקה של העוסקים/ות בתחום.

העמותה מוציאה לאור כתב עת מקצועי ושפיט, "מקבץ". בכתב עת זה מתפרסמים מאמרים תיאורטיים ותיאוריים מן השדה, כולם אודות עבודה קבוצתית.

אתר העמותה: http://www.isragrouptherapy.org.il

 ליצירת קשר עם צוות הכנס

kenes@collective-kenes.org.il

להרשמה לקבוצה סגורה למשתתפי הכנס 

facebook-icon

 

מי אנחנו

הכנס המשותף השנתי בהובלת חמישה ארגונים מקצועיים:
איפ"א - איגוד ישראלי לפיתוח ארגוני
אפק - ארגון פרט קבוצה
המכון הישראלי לאנליזה קבוצתית 
הפ״י - הסתדרות הפסיכולוגים - החטיבה החברתית-תעסוקתית-ארגונית 
העמותה הישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי

 

לפרטים

אודות ההרשמה: 6862*, nechamah@meda-group.co.il
למתן חסות: הלי ליפמן, 054-4774582, helly@meda-group.co.il

 

מועד הכנס

5-7 בפברואר 2018 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn