מנחים: יערה קייזר , נוגה כהן ודלית אליהו

בעולמנו הדינמי, היכולת ללמוד ולהגיב במהירות ובגמישות למצבים חדשים היא קריטית.
ארגון אג'ילי מודרני הנו ארגון הבנוי להגיב באופן אפקטיבי לשינויים ולסביבה דינמית.
אנו טוענים, כי יכולת זו נטועה בתרבות הארגונית, בשינוי התפיסה State of Mind והמודעות Consciousness של אנשים בארגון ותפקודם ההרמוני יחד.
מטרת הסדנה היא להציג מודלים ארגוניים חדשניים, המשלבים בין פרקטיקה ורוח ולהבין מדוע מודלים אלו משרתים טוב יותר ארגונים בעולם המודרני.
נכיר את האלמנטים המאפיינים ארגונים כאלו, המבוססים בין היתר על צוותי עובדים עצמאיים ומחויבים, תקשורת ויחסי גומלין מפותחים, ניהול עצמי כתנאי לניהול האחר ודגשים להובלת תהליך ההתמרה הארגונית בהצלחה.

בסדנה נלמד, נחווה ונדון מהי תרבות ארגונית אג'ילית, מעצימה ואפקטיבית וכיצד להוביל את השינוי ליצירתה.
נעשה זאת דרך הבנת ההיסטוריה ההתפתחותית של ארגונים באמצעות “Laloux Culture Model”, שיטות הAgile והLean עם דגש על החיבור בין הטמעת אג'ייל בארגונים לבין המודלים השונים.
נשלב סיפורי מקרה, תובנות מליווי ארגונים שונים, חוקרים בתחום ומנכ"לים של חברות מצליחות.

הפעילות תהיה מורכבת מהרצאות להצגת הרעיונות והמודלים השונים וחיבורם יחד לכדי תפיסה הוליסטית של הארגונים המודרניים: מאפייניהם, מדוע וכיצד ארגונים משתנים, ומתן קווים מנחים להובלת השינוי בצורה אפקטיבית להצלחה.
במהלך הסדנה נקיים פעילויות (משחק, עבודה בצוותי קטנים, עבודה בזוגות, וכו') בהן יוכלו המשתתפים לדון ולפתח את הרעיונות שנלמדו ולענות על שאלות המסייעות להמחיש את התפיסות והכלים שנדונו וניצור שיקוף של אתגרים ותפיסות דרך שיתוף בקבוצות קטנות ובקבוצה הגדולה.
באופן שוטף במהלך הסדנה יתקיים דיון פתוח לשאלות, הערות, הארות, מתן פידבק, שיתוף ידע ותובנות.

 


יערה קייזר: מנכל"ית משותפת (עם חי פורשר) בחברת AgileForsure. צמחה מעולמות ניהול פרויקטים ופיתוח תהליכים בארגונים גדולים ומורכבים. מסייעת לארגונים לאמץ תרבות ארגונית אג'ילית המביאה לשיפור תוצאות טובות לארגון, לעובדים ולסביבה. מאמנת אנשים וארגונים למודעות והצלחה. נלהבת לקדם אלמנטים ארגוניים תרבותיים-אנושיים-רוחניים פורצי דרך הדורשים מודעות, יצירתיות, נחישות ובטחון. למנהלים אמיצים וגמישים במחשבתם.

נוגה כהן: בעלת נסיון עשיר בניהול מערכות משאבי אנוש בארגונים גלובליים כמו אינטל, אמדוקס ועוד, והיום מייסדת ומנהלת את המרכז לקידום תהליכי חיים. המרכז למינוף יכולות וכישורים של ארגונים ואנשים והתאמתם לאתגרי הניהול והחיים במאה ה-21.

דלית אליהו: מאמנת לחיים ולעסקים משנת 2003, מייסדת חברת האימון DelightGuide ו"מאסטרי אימון לחיים" -בית הספר לאימון על פי עקרונות הפסיכולוגיה הרוחנית, ומייסדת בשיתוף את תנועת One Whole Peace לריפוי השורשים הפסיכולוגיים של השלום והתמרת קונפליקטים. מדריכה, מנחה סדנאות ומלווה ארגונים ואנשים ביצירת טרספורמציה דרך השיטה.

 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn