מנחים: טל אלון , מרסלו מאואס

סדנא חווייתית המציעה הזדמנות לעבוד עם תכנים מודעים ולא מודעים, אשר עולים בהקשר של חוויית הכאוס במפגש בין איש מקצוע למושא עבודתו – ארגוני ואישי. הסדנא מזמינה את המשתתפים לחשוב על דרכים ליישום ההתנסויות והתובנות בשגרת עבודתם. הפעילות היא בהשראת החלימה החברתית וניתוח התפקיד שמקורותיהם בגישת ה-Group relations.


טל אלון: MA בפסיכולוגיה חברתית, אונ' תל אביב, יועצת ארגונית בכירה ומנחת קבוצות, מאמנת אישית בגישת סאטיה, חברת סגל התכנית להנחיית קבוצות בארגונים עסקיים, המרכז הבינתחומי (IDC) הרצלייה, והתכנית להכשרת יועצים אירגוניים, המכללה האקדמית אורנים, יו"ר לשעבר של עמותת 'בסוד שיח', חברת ועדת אוריאנטצייה של IFSI, צרפת. יו"ר העמותה הישראלית להנחייה וטיפול קבוצתי.

מרסלו מאואס: MBA, יועץ לארגונים עסקיים בתחומי ניהול שינוי, מנהיגות וצוותי הנהלה; פיתוח ארגוני של חברות הזנק ועסקים משפחתיים. מדריך יועצים ומנהלי פיתוח ארגוני. לשעבר חבר סגל ההוראה בתכנית להנחיית קבוצות בארגונים עסקיים, סמינר הקיבוצים .חבר צוות בסדנאות יחסי קבוצות בארץ ובספרד. שיתוף פעולה עם מכון INNOVA, ברצלונה, ספרד. חבר איפ"א. חבר וחבר הנהלה לשעבר של אפק- ארגון, פרט קבוצה.

 

 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn