איך לשלב טיפול בכאוס אישי וארגוני על ידי שיפור הממשקים בין חברי הארגון?

מרצים:ד"ר רמי בן-ישי , דובי עופר

בהרצאה יודגם כיצד שילוב של שני מודלים – מודל שבעת דפוסי יחסי הגומלין ומודל הגישור הטרנספורמטיבי, הביא לצמצום קונפליקטים, וליכולת של הסגל לתפקד טוב יותר בכאוס הארגוני והאישי:
מודל שבעת דפוסי יחסי הגומלין שממה את דפוסי יחסי גומלין בארגון, שמאפשר בעקבותיו צמצום של דפוסים הרסניים, וחיזוק דפוסים בונים.
הגישור הטרנספורמטיבי – מאפשר שיח את צרכיהם של שני צדדים ניצים. מניח שגם במציאות כאוטית, לייצר פתרונות שאינם סכום אפס (win win).
מטרת ההרצאה היא לימוד ברמה התאורטית של שני המודלים והשילוב ביניהם, תוך שימוש בניתוח האירוע: הדגמת התהליך ותפוקותיו. תהיה התייחסות לשילוב רמות הארגון והפרט, לאופן ההתייחסות למאפיינים הכאוטיים של הסביבה ולייצור של סדר פנימי "שפוי". תהיה התייחסות לדפוסי יחסי גומלין הסגל – לקוחות (ילדים, הוריהם והקהילה).


ד"ר רמי בן-ישי: יועץ ארגוני. חבר בכיר באיפ"א וב- IODA.
מחבר הספר: סינרגיה ארגונית – איך תפיק יותר מהמשאבים הקיימים. מומחה ליחסי גומלין וליצירת סינרגיה ארגונית. זאת באמצעות מודל F7 שפיתח, ויישם בהוראה ובעשרות פרויקטים של שיתוף פעולה במגזר העיסקי והציבורי, בארגוני התנדבות, ובין רשויות ערביות ויהודיות.

דובי עופר: עובד סוציאלי. MA, עו"ס בפנימיית בית מזור בערד.
מתמחה בטיפול בילדים ונוער בסיכון במסגרת הפנימייה ובמסגרות נוספות, מגשר בהכשרתו, משלב בעבודתו היומיומית במודלים השונים, גישור טרנספורמטיבי ומודל שבעת יחסי הגומלין.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn